biuro@rdeo.pl (+48) 22 24 28 475

/ Aktualności

RDEO kieruje ofertę do MŚP

 

Rapid learning to metodologia szybkiej budowy kursów e-learningowych. Nowy gracz polskiego rynku tego Rapid learning – spółka RDEO.pl , prezentuje specjalną ofertę kierowaną do małych i średnich przedsiębiorstw.

Główny produkt spółki RDEO to innowacyjna platforma do tworzenia atrakcyjnych w formę szkoleń e-learningowych. Dzięki niej szybko, łatwo i przyjemnie można stworzyć bardzo atrakcyjne szkolenie e-learningowe dla swoich odbiorców. To zgodne z formułą Rapid learning niezwykle proste w obsłudze narzędzie jest konkurencją dla powszechnie używanych programów i posiada znacznie szerszy wachlarz możliwości prezentacji własnych treści w wyjątkowo ciekawej formie. Daje również możliwość skorzystania z ponad 20 gotowych szablonów szkoleń, które oczywiście nadal można dostosowywać do własnych potrzeb.

Małe i średnie przedsiębiorstwa mogą już korzystać ze specjalnej oferty stworzonej przez spółkę RDEO. Każde zamówienie może być negocjowane indywidualnie, a niewielkie i jednoosobowe firmy szkoleniowe mogą liczyć na dodatkowe, specjalnie dobrane do ich potrzeb korzyści. Więcej informacji o ofercie znajduje się na www.rdeo.pl.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego