biuro@rdeo.pl (+48) 22 24 28 475

/ Aktualności

Nowy gracz na rynku dostarczania narzędzi Rapid learning

Rapid learning to metodologia szybkiej budowy kursów e-learningowych. Na polskim rynku pojawił się nowy poważny gracz – spółka RDEO , która oferuje innowacyjną platformę do tworzenia atrakcyjnych w formę szkoleń e-learningowych.

RDEO – rozwiązania dla edukacji

Spółka Rdeo powstała w celu świadczenia usług e-learningowych, wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne. Tworzy ją młody i dynamicznie rozwijający się zespół, który posiada duże doświadczenie na rynku e-learningu. Wykorzystując uwarunkowania ekonomiczne
i gospodarcze, jak również innowacyjne rozwiązania e-learningowe jest w stanie sprostać wielu technologicznym i metodologicznym wyzwaniom.

Tworzenie szkoleń e-learningowych online

Flagowym produktem firmy RDEO.pl jest innowacyjna platforma do tworzenia atrakcyjnych w formę szkoleń e-learningowych. Wykorzystując platformę RDEO szybko, łatwo i przyjemnie można stworzyć bardzo atrakcyjne szkolenie e-learningowe dla wybranych odbiorców. To zgodne z formułą Rapid learning niezwykle proste w obsłudze narzędzie jest konkurencją dla powszechnie używanych programów i posiada znacznie szerszy wachlarz możliwości prezentacji własnych treści w wyjątkowo ciekawej formie. Daje również możliwość skorzystania z ponad 20 gotowych szablonów szkoleń, które oczywiście nadal można dostosowywać do własnych potrzeb. Tworzenie szkoleń nigdy nie było takie proste!

„Jesteśmy młodym, ale doświadczonym już zespołem w obszarze produkcji narzędzi informatycznych dla edukacji.” – mówi Marek Dziakiewicz, Prezes RDEO sp. z o.o. „Mamy odważny plan konkurowania z podmiotami o silnej pozycji rynkowej, jednakże za nami przemawia nasz entuzjazm, zapał i potrzeba stosowania innowacji na każdym szczeblu tworzenia systemu informatycznego. Mam nadzieję, że wkrótce wiele firm szkoleniowych oraz użytkowników indywidualnych doceni jakość, którą im zapewniamy.”

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego