biuro@rdeo.pl (+48) 22 24 28 475

/ Aktualności

Czy warto inwestować w siebie i swój rozwój?

Inwestowanie wielu osobom kojarzy się w głównej mierze z lokowaniem swoich pieniędzy na rachunkach oszczędnościowych, lokatach czy w przeróżnego rodzaju inwestycjach, jednak jak to tak naprawdę wygląda? Czy inwestować można tylko w taki sposób? Istnieje takie pojęcie jak inwestowanie w siebie.

 

Nowe podejście do prezentacji wiedzy zakresu kompetencji osobistych

Dzięki pojawieniu się na rynku nowego gracza – spółki RDEO, jest już dostępna nowoczesna i konkurencyjna dla dotychczasowych, metoda nauki z zakresu kompetencji osobistych.

 

Nowoczesna metoda nauki umiejętności handlowych

Dzięki pojawieniu się na rynku nowego gracza – spółki RDEO, jest już dostępna nowoczesna i konkurencyjna dla dotychczasowych, metoda nauki z zakresu umiejętności handlowych.

 

Nowoczesny sposób odbycia kursów komputerowych

Dzięki pojawieniu się na rynku nowego gracza – spółki RDEO, jest już dostępna nowoczesna i konkurencyjna dla dotychczasowych, metoda nauki z zakresu umiejętności obsługi komputera.

 

Nowoczesny sposób nabycia wiedzy z zakresu BHP

Dzięki pojawieniu się na rynku nowego gracza – spółki RDEO, jest już dostępna nowoczesna i konkurencyjna dla dotychczasowych, metoda nauki z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

 

Prezentacje multimedialne – rodzaje i zastosowanie

Nazwa prezentacja pochodzi od łacińskiego praesentatio, praesentare, czyli okazywać. Słowo to oznacza przedstawienie kogoś, zapoznanie z inną osobą lub też przedstawienie czegoś, zapoznanie kogoś z właściwościami jakiejś rzeczy.

 

RDEO kieruje ofertę do MŚP

Rapid learning to metodologia szybkiej budowy kursów e-learningowych. Nowy gracz polskiego rynku tego Rapid learning – spółka RDEO.pl , prezentuje specjalną ofertę kierowaną do małych i średnich przedsiębiorstw.

 

RDEO kieruje ofertę do dużych przedsiębiorstw i organizacji

Rapid learning to metodologia szybkiej budowy kursów e-learningowych. Nowy gracz polskiego rynku tego Rapid learning – spółka RDEO.pl , prezentuje specjalną ofertę kierowaną do dużych przedsiębiorstw.

 

RDEO prezentuje szeroki wybór szablonów szkoleń online

Rapid learning to metodologia szybkiej budowy kursów e-learningowych. Nowy gracz polskiego rynku Rapid learning – spółka RDEO.pl , wprowadza w życie bogaty wybór gotowych szablonów do tworzenia szkoleń przez Internet.

 

Nowy gracz na rynku dostarczania narzędzi Rapid learning

Rapid learning to metodologia szybkiej budowy kursów e-learningowych. Na polskim rynku pojawił się nowy poważny gracz – spółka RDEO , która oferuje innowacyjną platformę do tworzenia atrakcyjnych w formę szkoleń e-learningowych.

 

Rapid learning jako nowość na polskim rynku tworzenia szkoleń i prezentacji

Codzienna praca w nowoczesnej firmie lub instytucji wiąże się z koniecznością ciągłego dokształcania się w ramach rozwoju własnych kompetencji lub też uzupełniania koniecznej wiedzy. Firmy szkoleniowe potrzebują skutecznych narzędzi do prezentacji własnych treści, które nie mogą nudzić ani zniechęcać użytkownika końcowego. Rapid learning doskonale stawia czoło tym wyzwaniom.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego