biuro@rdeo.pl (+48) 22 24 28 475

/ Rapid learning

Platforma RDEO to narzędzie reprezentujące nowoczesną koncepcję Rapid learning.

Czym jest Rapid learning?

 

 

Jest to nowoczesna metoda tworzenia szkoleń i kursów on-line. Jest znana także jako Rapid eLearning Development lub RapidLearning.

Jest to ułatwienie zarówno dla twórców jaki uczacych się z przygotowanych materiałów. Pozwala to na o wiele szybsze tworzenie jak i szybszą naukę.

Słowo szybkość jest tutaj kluczowe. Odnosi się do:

  •  prostego i szybkiego tworzenia materiałów szkoleniowych,
  •  dostępu do kursów poprzez zwykłą przeglądarkę internetową,
  •  ułatwionej komunikacji między twórcą a kursantem,
  •  dostępności programów do tworzenia programów.

Jak wygląda tworzenie szkoleń przy pomocy Rapid Learningu?

Wybieramy materiały niezbędne do wykonania prezentacji. Powinny być one wyposażone w odpowiedni ciąg narracyjny oraz  opisy. Taki plik otwieramy za pomocą odpowiedniego oprogramowania lub przesyłamy na platformę e-learningową taką jak RDEO. Wówczas dodajemy zadania oraz testy dla przyszłych kursantów. Dodatkowo można takze skolerować ze soba odpowiednie slajdy czy elementy tak aby tworzyły spójną całość. Po zakończeniu szkolenie e-learningowe jest gotowe.

Korzystając z platformy RDEO mozna w każdym miejscu oraz czasie stworzyć szkolenie. Zarówno bazując na wczesniej stworzonych materiałach firmowych jak i na tresciach dostępnych w bazie wiedzy. Gotowe szablony dodatkowo przyspieszają proces tworzenia szkolenia nadając mu odpowiedni wygląd.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego