biuro@rdeo.pl (+48) 22 24 28 475

/ Aktualności

RDEO prezentuje szeroki wybór szablonów szkoleń online

Rapid learning to metodologia szybkiej budowy kursów e-learningowych. Nowy gracz polskiego rynku Rapid learning – spółka RDEO.pl , wprowadza w życie bogaty wybór gotowych szablonów do tworzenia szkoleń przez Internet.

Główny produkt spółki RDEO to innowacyjna platforma do tworzenia atrakcyjnych w formę szkoleń e-learningowych. Dzięki niej szybko, łatwo i przyjemnie można stworzyć bardzo atrakcyjne szkolenie e-learningowe dla swoich odbiorców. To zgodne z formułą Rapid learning niezwykle proste w obsłudze narzędzie jest konkurencją dla powszechnie używanych programów i posiada znacznie szerszy wachlarz możliwości prezentacji własnych treści w wyjątkowo ciekawej formie. Daje również możliwość skorzystania z ponad 20 gotowych szablonów szkoleń, które oczywiście nadal można dostosowywać do własnych potrzeb.

Jeśli twórca szkoleń najbardziej ceni sobie swój czas, RDEO ofertuje mu 20 kompletnych szkoleń e-learningowych o różnej tematyce. To baza wiedzy, którą można wykorzystać od ręki lub w razie potrzeby lekko zmodyfikować. Gotowe szkolenia dotyczą następujących obszarów tematycznych:

 

„Dostosowaliśmy naszą ofertę do klientów, którzy wolą korzystać ze sprawdzonych już rozwiązań, niż tworzyć własne od zera.” mówi Marek Dziakiewicz, Prezes RDEO sp. z o.o. „Gotowe szablony pozwalają oszczędzić bardzo dużo czasu, co oczywiście przekłada się na konkretne oszczędności pracy i nakładów finansowych. Co więcej, oferowane przez nas szablony zostały wypracowane przez doświadczonych ekspertów metodologii tworzenia szkoleń i prezentacji, a co za tym idzie, dajemy gwarancję ich możliwie najwyższej jakości.”

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego