biuro@rdeo.pl (+48) 22 24 28 475

/ Firmy szkoleniowe

tworzenie kursów e-learningowych

Szkolenia „szyte na miarę”

Oferujemy innowacyjne narzędzie, które umożliwi Ci tworzenie szkoleń e-learningowych. Każde z nich może być dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojej firmy, jak i jej odbiorców. Dzięki naszej platformie będziesz mógł stworzyć szkolenia nastawione na przedstawienie wartości firmy czy uczenie umiejętności niezbędnych na dane stanowisko.

schematy szkoleń e-learningowych

Gotowe schematy prezentacji i ćwiczeń

Twoje szkolenie e-learningowe będziesz mógł przedstawić w jednym z dostępnych styli graficznych (schematów prezentacji). W każdej chwili będziesz mógł dokonać zmiany szablonu sprawiając, że Twoje szkolenie zostanie odświeżone. Nabierze wówczas nowego wyglądu i charakteru dopasowanego do celu szkolenia czy jego grupy docelowej.

baza wiedzy do tworzenia szkoleń e-learningowych

Własna baza wiedzy

Nasza platforma posiada wewnętrzna bazę wiedzy, którą można rozszerzać o własne materiały. Poprzez dogrywanie zdjęć, grafik i innych plików będziesz mógł poszerzać możliwości graficzne prezentacji i wykorzystywać zgromadzone materiały podczas tworzenia kolejnych szkoleń. Pozwalamy również na zarządzanie stworzonymi treściami szkoleniowymi i elementami, które do nich pasują. Wystarczy wprowadzić interesujący zakres tematów szkoleniowych, a system automatycznie zaprezentuje wszystkie treści, które odnoszą się do tego zagadnienia i pozostają z nim w relacji.

interaktywne ćwiczenia

Interaktywne ćwiczenia

Dzięki platformie udostępnionej przez RDEO będziesz mógł wprowadzić treści zadań oraz warianty odpowiedzi do zaproponowanego narzędzia. Dzięki temu system automatycznie wygeneruje ćwiczenie w oparciu o przygotowane szablony. Nic prostszego! Niezwykle łatwy w obsłudze, wzbogacony w system znaczników kreator, pozwoli na określenie typów ćwiczeń, które są odpowiednie do danego zadania. Wystarczy wybrać odpowiednie narzędzie i gotowe!

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego