biuro@rdeo.pl (+48) 22 24 28 475

/ O firmie

Spółka Rdeo powstała w 2013 r. w celu świadczenia usług e-learningowych, wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Celem naszej firmy jest jednak dostarczanie nowoczesnych rozwiązań e-learningowych na terenie całego kraju.

Jesteśmy młodym i dynamicznie rozwijającym się zespołem, który posiada duże doświadczenie na rynku e-learningu. Wykorzystując uwarunkowania ekonomiczne i gospodarcze, jak również innowacyjne rozwiązania e-learningowe jesteśmy w stanie sprostać wielu wyzwaniom.

Spółka powstała jako wspólne przedsięwzięcie osób, którzy od lat pracują w branży e-learningowej i bardzo dobrze znają rynek od strony zapotrzebowania wśród klientów. Ich doświadczenie skłoniło do poszukiwań rozwiązań odpowiadających na niezagospodarowaną dotychczas przestrzeń e-biznesu.

Oferta, którą wprowadzamy na rynek stanowi rozwiązanie oparte na modelu Rapid learning, odpowiadające na niezagospodarowaną dotychczas w Polsce przestrzeń e-biznesu.

W oparciu o własne doświadczenia i wiedzę z zakresu e-learningu postanowiliśmy dostarczyć portal skierowany do firm szkoleniowych, które za pomocą RDEO będą mogły tworzyć wieloplatformowe, atrakcyjne szkolenia e-learningowe, w oparciu o koncepcję semantycznego oznaczania poszczególnych treści szkoleń. Będą także miały okazję na promocję swoich usług wśród potencjalnych klientów. Klienci indywidualni z kolei uzyskają dostęp do darmowej bazy szkoleń e-learningowych.

Poszukujemy Klientów, którzy chcą wzbogacać swoje usługi o nowoczesne metody szkoleniowe, którzy chcą ograniczyć koszty i czasochłonność produkcji szkoleń e-learningowych.  Poszukujemy także użytkowników indywidualnych, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje poprzez zupełnie nowe sposoby kształcenia, oparte na e-technologiach.

 

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego