biuro@rdeo.pl (+48) 22 24 28 475

/ Aktualności

Nowoczesny sposób nabycia wiedzy z zakresu BHP

Dzięki pojawieniu się na rynku nowego gracza – spółki RDEO, jest już dostępna nowoczesna i konkurencyjna dla dotychczasowych, metoda nauki z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Jednym z produktów oferowanych przez firmę RDEO jest gotowe do wykorzystania szkolenie BHP podane w innowacyjnej, cyfrowej formie. Każdy zainteresowany może w wybranym przez siebie miejscu i czasie skorzystać ze szkolenia, bez konieczności umawiania się na spotkania stacjonarne.

Oprócz gotowego szkolenia BHP można również skorzystać z innych obszarów tematycznych oferowanych na stronie www.rdeo.pl (Komputerowy, Handlowy, Prawny, Zarządzanie, Kompetencje osobiste).

Główny produkt spółki RDEO to innowacyjna platforma do tworzenia atrakcyjnych w formę szkoleń e-learningowych. Dzięki niej szybko, łatwo i przyjemnie można stworzyć bardzo atrakcyjne szkolenie e-learningowe dla swoich odbiorców. To zgodne z formułą Rapid learning niezwykle proste w obsłudze narzędzie jest konkurencją dla powszechnie używanych programów i posiada znacznie szerszy wachlarz możliwości prezentacji własnych treści w wyjątkowo ciekawej formie. Daje również możliwość skorzystania z ponad 20 gotowych szablonów szkoleń, które oczywiście nadal można dostosowywać do własnych potrzeb.

Więcej informacji o ofercie znajduje się na www.rdeo.pl

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego